خرید چرم نبوک و اشبالت


 

برای خرید انواع چرم های نبوک و اشبالت با شرکت لیا صافی ساغری در تماس باشید که با کادری مجرب اقدام به تولید انواع چرم های خاص کرده است.

همانطور كه می دانيم چرمهای مصنوعی برخلاف چرم‌هاي طبيعي كه پس از دباغي كردن پوست گوسفند تهيه مي‌گردند از مواد پليمری  كه سنجش اعظم آن را پلی وينيل كلرايد تشكيل مي‌دهد تشكيل يافته‌اند. پلی وينيل كلرايد (P.V.C) در سال 1835 در يک تحقيق آزمايشگاهی  شناخته شد. اما به دليل اقتصادي يك قرن بود در دهه 1920 وقتي كه صنعت پلاستيک پيشرفت كرد شناخته شد. با وجود اين پلاستيک های با وزن مولكولی پائين باعث مهاجرت آنها به سطح و سپس تبخير آنها می شد. اين اتلاف خود باعث شكنندگی می شد كه براي رفع اين مشكل سطح P.V.C قالب‌ريزی شده را چرب می كند كه بويي شبيه پلاستی  سايزر (نرم كننده) داشت و باعث رونيامدن مشتري‌ها به آن می شد. ايجاد حالت پلاستيكی  بوسيله مخلوط كردن P.V.C با مواد پليمری  به زودی معلوم كرد كه بهترين پاسخ به اين مشكل است.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162 137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ چهار شنبه 15 دی 1399 ] [ 20:22 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 155 ] [ نظرات () ]
عرضه مستقیم چرم اشبالت


شرکت لیا چرم ساغری به عنوان عرضه کننده مستقیم چرم اشبالت از کارخانه می باشد.

انسانهای نخستین به منظور بقاء نسل، اجباراً دست به شکار حیوانات می زدند. پوست نیز جایگاه ویژه ای داشته است. چراکه این فرآورده دامی بهترین وسیله پوشش انسانها برای جلوگیری از خطرات گوناگون بوده است. این نوع استفاده از پوست را می توان منصوب به عصر یخبندان (پانصد هزار سال قبل) دانست . در ابتدا بشراولیه از استخوان و سنگهای تیز به منظور از بین بردن گوشتهای اضافی و ضایعات پوست استفاده می کرد. ولی بزودی به فساد پذیری سریع این نوع پوستها در مقابل انواع میکروبها و باکتری ها پی برد. بعدها مبادرت به خشک کردن پوست در برابر آفتاب یا آتش کرد. که بازهم پوستی شکننده و غیر قابل استفاده بدست می آورد. تا اینکه سرانجام متوجه فوائد عصاره های گیاهی برای جلوگیری از فساد پوست گردید.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162 137 ایمیل : liacharms@gmail.com

[ یک شنبه 28 آذر 1399 ] [ 22:44 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 158 ] [ نظرات () ]
فروش چرم اصل اشبالت


انواع چرم های طبیعی اشبالت اصل و همچنین چرم های مصنوعی در شرکت لیا چرم ساغری به فروش می رسد.

چرم اصل را چگونه تشخیص دهیم

چرم را لمس کنید چرم طبیعی بسیار نرم و منعطف است. چرم را بو کنید چرم طبیعی بوی مشخص و خاص دارد که هرگز نمی توان از آن کپی برداری کرد. به بافت چرم نگاه کنید اگر گره ها، خلل و فرجهای آن طبق الگویی قابل شناسایی باشد، چرم مصنوعی است. وقتی به قسمت های مختلف چرم طبیعی دست بزنید چرم یكدست نیست یعنی بعضی جاها نازک است و بعضی جاها ضخیم است. چون قسمت های مختلف پوست دام ضخامت های متفاوتی دارند. در حالی كه چرم مصنوعی چون با دستگاه درست می شود كاملا حالت یكدست دارد .

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162 137 ایمیل : liacharms@gmail.com

[ جمعه 26 آذر 1399 ] [ 7:50 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 173 ] [ نظرات () ]
صفحات وب