خرید و فروش چرم سررسیدی


 

از انواع چرم های شرکت در کاتالوگ مربوطه دیدن نمایید و برای خرید و فروش چرم سررسیدی و سایر کاربردها تماس حاصل نمایید.

اکسید شدن مواد آلی توسط رادیکال های آزاد موجود در خودشان اتواکسیداسیون نامیده می شود. مواد نرم کننده ای که چه در مرحله دباغی چه در طول استفاده به چرم زده می شوند اکثراً از نوع روغن و چربی های غیر اشباع است که مستعد اکسید شدن هستند، حالت چسبنده شدن و صمغی شدن این مواد در نتیجه اتواکسیداسیون است. محصولات حاصل از اتواکسیداسیون این چربیها خود باعث اکسیدشدن پروتیین های مجاور می شوند. اکسیژن، ازن ، دی اکسیدگوگرد و فلزات کاتالیست های بالقوه اتواکسیداسیون اینگونه مواد هستند.

شکل جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ دو شنبه 4 بهمن 1395 ] [ 1:2 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 2 ] [ نظرات () ]
فروش چرم طرح دار سررسید


 

شرکت لیا جرم اقدام به فروش چرم طرح دار سررسید در کشور را کرده است.

آلاینده ها در اسیدی شدن چرم نقش دارند. چنانچه اگر کتاب های با جلد چرمی در نزدیکی دستگاه حرارتی یا در جاهای مرطوب و یا خیلی خشک نگهداری شوند، به خصوص اگر هوا، آلوده به مقدار زیادی غبار یا مواد ناشی از گازهای سوختی، زغال سنگ و فرآورده های نفتی باشد، سریعتر دچار فرسودگی می شوند. 8 در واقع آلاینده های جوی مثل اسید کربنیک و اسید نیتریک و اسید سولفوریک در نقش اسید باعث شکسته شدن الیاف کلاژن می شوند. در اثر این واکنش یک سری سرهای جدید در فیبر های کلاژن به وجود می آیند که شامل یک سر اسیدی و یک سر آمینی فعال هستند. به سرهای آمینی، پایانه N یا N ترمینال می گویند که به عنوان شناساگر فرسایش در چرم به کار می روند.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ چهار شنبه 29 دی 1395 ] [ 20:43 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 3 ] [ نظرات () ]
خرید چرم سررسید مصنوعی


 

برای اطلاع ازخرید چرم سررسید مصنوعی با ما تماس بگیرید.

جهت حفظ و نگهداری جلدهای چرمی مربوط به نسخ خطی که از نقطه نظر تاریخی ، فرهنگی و هنری قابل توجه هستند، ابعاد تحقیقاتی و مطالعاتی بسیار گسترده لازم است. مواردی مانند شناخت مواد متشکله اثر و مواد مرتبط با آن، مطالعات ساختاری، بررسی چگونگی تخریب و فرسودگی آن، بررسی های آزمایشگاهی درراستای چگونگی اجرای روش های درمان و اثرات جانبی آن بر روی جلد چرمی از وجوه گوناگونی است که همواره مورد توجه محققین و متخصصین امر قرار دارد.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ سه شنبه 28 دی 1395 ] [ 1:27 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 3 ] [ نظرات () ]
بازار فروش چرم سررسید


 

شرکت لیا صافی ساغری با توجه به نیاز بازار اقدام به فروش چرم سررسید در طرح های مختلف از ماده pvc کرده است.

پلی وينيل كلرايد (PVC) در سال 1835 در يک تحقيق آزمايشگاهی شناخته شد. اما به دلايل اقتصادی يک قرن بعد در دهه 1920 وقتي كه صنعت پلاستيك پيشرفت كرد شناخته شد. با وجود اين پلاستيک های با وزن مولكولی پايين، باعث مهاجرت آنها به سطح و سپس تبخير آنها مي‌شد. اين اتلاف خود باعث شكنندگی می شد كه برای رفع اين مشكل سطح PVC قالب‌ريزی شده را چرب مي‌كردند كه بويی شبيه پلاستی سايزر (نرم كننده) داشت و باعث رو نياوردن مشتريها به آن می شد. ايجاد حالت پلاستيكي بوسيله مخلوط كردن PVC با مواد پليمری به زودی معلوم كرد كه بهترين پاسخ به اين مشكل است.

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162 137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ چهار شنبه 15 دی 1395 ] [ 20:16 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 9 ] [ نظرات () ]
تولید چرم سررسید اعلا


 

برای خرید  چرم سررسید اعلا می توانید از تولیدی شرکت لیا چرم ساغری تهیه نمایید

رنگینه های PVC به دو دسته ی رنگدانه ها  و جوهرها  تقسیم می شوند. در رنگ آمیزی یک رزین بایستی عواملی چون دمای فرآیند رنگینه ی مورد استفاده، سازگاری رنگینه با PVC ، پایداری نوری رنگینه و ... را درنظر داشت. رنگینه می تواند آلی و یا معدنی باشد. رنگینه های آلی به دلیل ماهیت فلزی، مات تر هستند. در زیر نمونه هایی از انواع رنگینه ها نام برده شده است: رنگدانه های غیرآلی: اکسیدهای آهن )به رنگ های قرمز، زرد، قهوه ای و سیاه(، کادمیمها )به رنگهای قرمز، زرد، نارنجی و خرمایی(، لاجوردها )به رنگهای آبی، صورتی و بنفش( و ... رنگدانه های آلی: دیآزو )به رنگ قرمز(، فتالوسیانین )به رنگهای آبی و سبز(، دیاکسازین )به رنگ بنفش( و ... جوهرها: ترکیبات آزو، پیرینون، کونیولین و ... 

جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و فروش می توانید با ما تماس بگیرید .

دفتر مرکزی : 02833686164. فاکس : 02833162 137 ایمیل : liacharms@gmail.com.

[ سه شنبه 14 دی 1395 ] [ 22:50 ] [ مهری جلالی فر ] [ بازدید : 8 ] [ نظرات () ]
صفحات وب